Hizmetlerimiz

AVM yönetimi gla Yönetim Kiralama Danışmanlık

AVM Kiralama Faaliyetleri

GLA Yönetim, Kiralama, Danışmanlık

Gla Yönetim Danışmanlığı hizmetleri alışveriş merkezi yönetimi konusundaki yönetim faaliyetlerini Opresayonel ve Sistemsel olarak analiz eder. Bu önemli iki başlık üzerine çalışmalarını uluslararası standartlara göre belirleyerek işletme gideri kalemlerini belirlenen çizgide hazırlar.

Alışveriş merkezi Finansal raporlama, genel işletme yönetimi, kontrat düzenlemeleri, mali yönetim, yasal süreçlerin takibi, riacı taleplerinin ele alınmasını da içeren faalyetler hızlı bir biçimde hayata geçirilir.

GLA gayrimenkulün kullanım alanlarının yeniden belirlenmesi, Kiralanan mülklerin yenilemesi konularınde ne yapılması ? gerektiği verimli kullanımın nasıl? mümkün olacağı hakkında tavsiyelerde vermektedir. Bir gayri menkul hakkında stratejilerin nasıl belirleneceği konusunda engin bilgi ve tecrübemizle çalışma ve faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Gla pazarlama reklam tanıtım çalışmalarında uyguladığı yıllık ve dönemsel çalışma desteği ile uzun vadede marka bilinirliği, satış artırıcı ve müşteri sadakati hedefli çalışma desteği vermektedir.


Avm Kiralama Faaliyetleri


GLA Yönetim, Kiralama, Danışmanlık

Gla ekibi ulusal ve uluslararası gayrimenkul ve perakende alanındaki iş tecrübeleriyle gayrimenkullerinize değer katmaya devam ediyor. Sektöre uygun kiralama ve konsepte uygun kiracı adaylarla görüşerek kiralama yapılması. Alışveriş merkezlerinde, lokasyona uygun potansiyel kiralayıcı yada kiralayıcılarla temas kurulumasını. Kira sözleşmeleri ve ilave protokollerin hazırlanması görevimizi yerine getirmekteyiz

AVM kiralama
Proje ve yatırımlar

Proje ve Yatırımlarımız

GLA Yönetim, Kiralama, Danışmanlık

GLA Yönetim, Kiralama, Danışmanlık Ulusal ve uluslar arası yatırım faaliyetleri de yürütmektedir. Orta Anadolu'nun incisi Koca sinan Kayseri şehrimize faaliyete girecek.

KumsMall Avm Çok Yakında Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall Factory, Anadolu’nun merkezi Kayseri’de açılacak ve içerisinde AVM, İş merkezi, otel ve eğlence merkezi gibi bir çok seçenek bulunacak.

Dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getirecek olan KUMSmall Factory, 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyeti, 1.500.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000m2’lik satış alanında, 180.000 m2’lik kiralanabilir alanıyla, 400 adet mağaza ve 6000 araçlık otoparkıyla hizmet verecek.

KUMSmall Factory, mağazalarıyla moda tutkunlarına, restoran ve kafeleriyle her şeyin en iyisini arayan lezzet düşkünlerine hitap edecek.


Marka Yönetim Danışmanlığı


Gla Yönetim, Kiralama, Danışmanlık

Gla Yönetim Kiralama Danışmanlık sektörünüze en uygun cevapları bulmanızda size yardımcı olmak için yanınızdadır. Sürekli gelişen dünya, ticaret ağında geleneksel çözümlere bağlı kalarak veya şirketinizin başarısını şansa bırakarak mükemmele ulaşmanız mümkün değildir. İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler olmaktadır.


Amacınız ister şirketinizin belirli bir kolunu büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle şirketinizi geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz doğru kararları almanızda ve bu kararları uygulama aşamalarında size yardımcı olabilmek için çalışmaktadır.

marka danışmanlık hizmeti