Kurumsal

 

GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmalık A.Ş


Sektörün en iyi servis sağlayıcısı olma vizyonuyla ulusal ve uluslar arası gayrı menkul, kiralama ve danışmanlık alanında kurulmuş uzman bir ekibe sahip kurumdur.


GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmanlık AŞ,


sektörün en iyi hizmet sağlayıcısı olma vizyonuyla, Ulusal ve Uluslararası arenada gayrimenkul yönetim kiralama ve danışmanlık alanlarında sayısız deneyime sahip güçlü bir ekip tarafından, 2017 yılında kurulmuştur.


GLA'yı KeşfedinGLA' YA HOŞGELDİNİZ


GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmalık A.Ş; sektörün en iyi hizmet sağlayıcısı olma vizyonuyla, Ulusal ve Uluslararası arenada gayrimenkul yönetim kiralama ve danışmanlık alanlarında sayısız deneyime sahip güçlü bir ekip tarafından, 2017 yılında kurulmuştur.

GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmalık A.Ş; geçmiş tecrübelerini yeni müşterilerine aktarmak, sektörde fark yaratmak, tüm iş ortaklarına en fazla faydayı sağlamak, farklı iş kollarındaki yönetim hizmetlerini entegre olarak sunmak, değişim trendlerini yönetmek, verimli, rekabetçi ve karlı hizmet sunarak hep bir adım önde olmayı amaç edinmiştir.

Büyük ölçekli ticari projeleri planlama ve gerçekleştirme konusunda tecrübeli olan ekip ilk büyük atılımını; 1 milyar 500 milyon TL’lik yatırım maliyetine sahip olan Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi olan KUMSmall Factory’nin yönetim ve kiralamasını üstlenerek yapmıştır. 1.350.000 m2 açık, 900.000 m2 kapalı alana kurulan ve 180.000 m2’lik kiralanabilir alana sahip KUMSmall Factory rakipsiz dev bir projedir.

GLA Gayrimenkul Yönetim Kiralama ve Danışmalık A.Ş; derin pazar tecrübesi ile çözüm ortaklarına fark yaratacak çözümler üretmekte ve her geçen gün mükemmele ulaşma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Gla-marka-danismanlik-a.s

Doğru yatırım Doğru bilgi, Doğru zamanlama ve Tecrübe ile olmaktadır. Doğru yatırım için GLA

Tahir Çelik
CEO @ Gla Yönetim & Danışmanlık

Engin sularda güvenilir rehberiniz.

GLA Marka Danışmanlık